درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

نویسندگان:

آمار وبلاگ:ثبت نام بدون کنکور رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور

سه شنبه 27 اسفند 1398-04:24 ب.ظ

ثبت نام بدون کنکور رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور بدین صورت است که در آن داوطلبان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری میتوانند براساس سوابق تحصیلی وارد رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور شوند. در واقع این دانشگاه در مقطع کارشناسی ، علاوه بر اینکه از طریق برگزاری آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد ، یک روش بدون آزمون و البته آسانتر جهت ورود داوطلبان به مقطع کارشناسی نیز با طرح بدون کنکور رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور ارائه می دهد.

در چندسال اخیر تحصیل در رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور بدلیل عدم اجبار حضور دانشجو در کلاس و همچنین شهریه پایین این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها و موسسات مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است و بسیاری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در دوره های بدون کنکور پیام نور هستند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد

سه شنبه 27 اسفند 1398-04:13 ب.ظ

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد

دوره های بدون کنکور کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد بهترین فرصت برای داوطلبانی می باشد که به هر دلیلی موفق به شرکت و یا قبولی در کنکور نشده اند و بدنبال راه و مسیر راحتی برای ورود به دانشگاه هستند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد هرساله در دو نیمسال تحصیلی صورت می گیرد و داوطلبان میتوانند به صورت بدون آزمون در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 27 اسفند 1398 04:17 ب.ظ

ثبت نام رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

سه شنبه 27 اسفند 1398-03:11 ب.ظ

ثبت نام رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات : داوطلبانی که علاقه مند به ورود به رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی بدون شرکت در آزمون می باشند می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات را انتخاب و  تحصیل نمایند ولی قبل از اقدام به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بایستی از شرایط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بخصوص رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات مطلع بوده و اطلاعاتی را در موردی شرایط و سرفصل ها و آینده شغلی رشته کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات موجود در دانشگاه علمی کاربردی بدست آورند.ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 27 اسفند 1398 04:15 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات